czwartek, 12 czerwca 2014

Woof!

Dzięki uprzejmości PTGB i  Szarpaki Polarowe WOOF otrzymaliśmy do testowania... dam, dam, dam... szarpak! 
Ale nie zwykły szarpak. Szarpak z piłką. Z piłką uwielbianą przez Melmana jak każda inna.


Szarpak jest trwale wykonany, myślę, że długo u nas pożyje. Polary są miękkie i miłe w dotyku nawet w buzi (pokusiłam się żeby sprawdzić :D). Dostałam bardzo fajne i ciekawe zestawienie kolorów. Brązy nie zawsze do mnie przemawiały, ale te są świetne.


Co Melman myśli o szarpaku? PIŁKA. Lecz pozostała część szarpaka też jest lubiana. Jedyne, czego się boję to to, że jeden szarpak może wyjść z piłki, gdy Mel będzie go ciągnął a ja będę trzymała za drugi. 

Na plus dla szarpaków są kolory, wyjątkowo mi się spodobały, piłka, przez co Mel jeszcze bardziej kocha zabawkę, wytrzymałość - boje się o piłkę, ale same szarpaki są trwałe. Miękkość - tak, są bardzo miłe w dotyku.


Jedyny minuso-plus to przymocowanie. Super pomysł z przeciąganiem, bo są aż 4 części do szarpania, lecz przez to piłka może trochę ucierpieć. 
Ogólnie szarpak bardzo fajny i dziękujemy za możliwość testowania go! :D


6 komentarzy:

 1. Jak widać pełną radość i o to chodziło:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna recenzja :) ją od dłuższego czasu myślę o tych szarpakach żeby zamówić :) ale niestety brak kasy :( może w końcu kiedyś kupię dla Kentucky'ego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna recenzja. Szarpak naprawdę interesujący. :)

  H&F

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł na taki szarpak :). U nas piłka nie wytrzymałaby długo chyba :P.

  OdpowiedzUsuń
 5. Baddy natomiast uwielbia zabawki,którymi można się szarpać,a zwykły szarpak to skarb dla niego. :) ciekawe jak szarpak z piłką by się u nas sprawdził,może za jakiś czas zakupie.

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy !

  OdpowiedzUsuń
 6. Piłka + szarpak = idealna zabawka dla Mela! :D

  OdpowiedzUsuń