poniedziałek, 2 września 2013

Do szkoły? Pewnie!

Zacznę od tego, że tytuł posta dotyczy Melmana, ja nie mam zamiaru wracać do szkoły. Chce jeszcze wakacje :c
Więc.. Dziś, czyli 2 września zaczyna się kurs PP w szkole dla psów Cztery Łapy. Kurs wydaje się być ciekawy i składający się nie tylko z podstawowych komend, a także z pokonywania różnych rodzai przeszkód, kilku sztuczek, socjalizacji z poruszającymi się przedmiotami jak np. motory, rowery, piłki (na czym nam najbardziej zależy) + teoria. Mam nadzieje, że to nie będzie zła decyzja. W sumie nie ma napisanej metody szkolenia, ale mam nadzieje, że są w miarę pozytywne. Znajomi polecali więc.. Czemu nie? Podczas kursu będę pisała posty z naszych postępów i porażek. 
Potem planujemy pójść na kurs Obi lub Rally-o. Bardzo, bardzo, bardzo bym chciała Dummy, ale w Poznaniu nie ma kursów. Są w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Rodzice powiedzieli, że może w wakacje przyjedziemy do któregoś z miast na tydzień i wtedy pójdę na kurs. Ale zobaczymy. Na razie trochę za dużo planuję na zapas.

Kilka dni po obozie przyszła do nas paczka z Dog Style, a w niej długo wyczekiwana obroża! Jest bardzo porządnie wykonana. Wzorek jest przyszyty na skórkę, a ona do niebieskiej siateczki, aby nie wycierała sierści. Zamówiłam pierwszy raz pół zacisk z czego jestem bardzo zadowolona. Nie zaciśnięta luźno układa się na szyi, a zaciśnięta ładnie przylega. Polecam obroże z tej firmy, gdyż są bardzo dobrze wykonane i myślę, że nie zepsują się tak szybko.


W sumie to na tyle z dzisiaj. Postaram się pisać relacje z kursu, życzcie nam powodzenia :)
Z&M
5 komentarzy:

 1. JA to bym chciała iść na kurs do Psiej Szkoły Amigo lub Wesoła Łapka. Jak na razie jestem na etapie zbierania pieniędzy.
  Obroża jest śliczna. Sama mam akcesoria z DogStyle i je chwalę :)
  Są godne zamówienia, ale gorzej z przesyłką...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzymy powodzenia w szkole tej psiej i oczywiście ludzkiej :D
  Obroża pięknie się prezentuje na cuuudaśnym Melmanku <3
  Zdjęcia superowe C:
  Pozdrawiam
  Karolina i Lola .

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście życzę powodzenia :D
  Obroża bardzo fajnie wygląda, planuję kupienie pół zacisku, więc może skuszę się na tę firmę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ,ze zapisałyście się na kurs! powodzenia na zajęciach! :D Myslę ,że w Rally czy Obi również świetnie sobie poradzicie! Na Dummy zapraszamy do Krakowa xD .
  Co do obróżki świetna! A na Panu Klusku- Mełmanie świetnie leży !! My mamy kilka akcesoriów z DogStyle i zamierzam kupić jeszcze smyczkę pleciona i obroże :) no i równie jesteśmy zadowolone z ich wyrobów .
  Pozdrawiamy , Bona i Madzia

  OdpowiedzUsuń
 5. Samych sukcesów na szkoleniu :).

  OdpowiedzUsuń