czwartek, 16 maja 2013

Słońce! ^^

U nas już od dłuższego czasu świeci słońce i jest cieplutko. Codziennie chodzimy do parku, aportujemy, trenujemy. Trzeba wykorzystać ładną pogodę c: Choć ostatnio spotkała nas z Asją deszczowa przygoda. Szłam do parku wraz z Melem. Na niebie były chmury, ale raczej niezapowiadało się na deszcz. Jak przywitałam się z Asją chciałyśmy ruszyć dalej lecz.. Zaczął padać deszcz. Poszłyśmy szybko pod drzewo, które okazało się niezbyt dobrą ochroną, gdyż przeciekało. I tak stałyśmy pod drzewem 20 min miejąc nadzieje, że zaraz się przejasni, ale niestety tak się nie stało. Zadzwoniłyśmy po tatę Asji i wróciłyśmy ze spaceru całe mokre z 'wybieganymi' psami. Nikon sprawdza się świetnie w parku, jestem zadowolona z zakupu, choć nie wiem jak Melman, bo niekiedy nudzi mu się stanie w jednym miejscu. 
A niedługo.. W A K A C J E ! ^^
Już się nie moge doczekać kąpania się jeziorze, całych dni wolnych i oczywiście obozu! 9 dni z psami i świetnym towarzystwem. Wakacje idealne. : ) 

Teraz postaram się pisać częściej choć nie wiem jak ze szkołą.. Koniec roku szkolnego, wystawianie ocen.. Ale bądźmy dobrej myśli. :3 

Pozdrawiamy!
Z&M

6 komentarzy:

 1. I ja nie mogę się doczekać końca roku =)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia ,jak widać Nikon okazał się dobą decyzją :) . My także nie możemy się doczekać końca roku . Liczymy na częściej pisane posty :) .
  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 3. Mając a nie miejąc XDDD

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak tak tak tak *-* Już tylko 39 dni do wakacji i.. 73 do obozu ;D
  Już nie mogę się doczekać spotkania z Wami c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już chce wakacje!!!
  Tylko odliczać =)
  Cudowne zdjęcia, widać że aparat trafił w dobre ręce =)

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń